4N1K İlk Aşk Dizi Tek Parça Full HD İzle - Bludizi

4N1K İlk Aşk Son Bölüm İzle


Cuma akşamlarının en çok izlenen dizisi rekorunu elinde bulunduran, Fox TV ekranlarının sevilen dizisi 4N1K İlk Aşk, geçmiş ve gelecek tüm bölümleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Yayınlanan her yeni bölümü, en az 720p HD görüntü kalitesinde ve tek parça olarak Bludizi.com üzerinden izleyebilirsiniz. Mümkün olduğunca part sistemi ile dizi yayınlamayı tercih etmiyoruz. Tek part dizi izlemek isteyenleri sitemizde buluşturuyoruz.

Başrolünde Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek, Cemrehan Karakaş ve Eslem Akar gibi isimlerin yer aldığı 4N1K İlk Aşk dizisi, ilk bölümünü 6 Temmuz 2018 tarihinde yayınlamaya başladı ve gençlik dizisi kategorisinde ilk sıralardaki yerini aldı.


Hepimiz kızımız, kızımız hepimiz için mottosuyla yola çıkan dizinin konusu, okul, aile ve aşk hayatında tüm belaları üzerine çekmeyi başaran gençlerin hayatlarını konu alıyor.

Tür:

4N1K İlk Aşk

4 film bulundu
4N1K İlk Aşk 7. Bölüm (17 Ağustos 2018)

17 Ağustos Cuma akşamı FoxTV'de yayınlanan ve sevilen gençlik dizisi 4N1K İlk Aşk 7. bölümü full hd kalitede tek parça izlemek isteyenler bizi takip e...

8 İzlenme
4N1K İlk Aşk 6. Bölüm (10 Ağustos 2018)

Cuma akşamları Fox TV de yayınlanan dizi 4N1K İlk Aşk 6. bölümü tek parça ve full hd kalitede izlemek isteyenler bizi takip edebilir.

99 İzlenme
4N1K İlk Aşk 5. Bölüm (3 Ağustos 2018)

3 Ağustos Cuma günü yayınlanan 4N1K İlk Aşk izlemek ve tek parça full hd kalitesinin tadını çıkarmak için bizi takip etmeye devam edin.

186 İzlenme
4N1K İlk Aşk 1. Bölüm (6 Temmuz 2018)

4N1K İlk Aşk dizisinin 1. bölümünü izlemek için bizi takip edebilirsiniz."Hepimiz kızımız, kızımız hepimiz için!" sloganı ile yayın hayatına başlayan ...

Yönetmen: Murat Onbul

Oyuncular: Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Cihan Şimşek, Sina Özer, Cemrehan Karakaş

242 İzlenme